قوانین و مقررات

شرایط و ضوابط استفاده از سایت استفاده از فروشگاه اینترنتی شمسه تایل به معنی توافق کامل شما با شرایط و ضوابط ذیل تلقی می گردد:

خرید کالا از فروشگاه اینترنتی شمسه تایل بر مبنای قوانین و آئین نامه های موجود در تجارت الکترونیک و با رعایت کامل تمام قوانین جمهوری اسلامی ایران صورت می پذیرد.
خدمات و محتویات این سایت براى استفاده شخصى و غیر تجارى مشتریان عرضه شده است و مالكیت معنوی اطلاعات موجود در آن متعلق به این فروشگاه بوده و هر گونه سوء استفاده از این اطلاعات پیگرد قانونی دارد.
استفاده غیرتجاری از محتویات سایت با ذكر منبع بلامانع است و اگر مایلید از اطلاعات موجود در سایت جهت مقاصد تجاری استفاده نمایید باید از طریق پست الکترونیکی info@shamsehtile.com درخواست خود را ارسال نموده و اجازه نامه كتبی اخذ نمایید.
اطلاعات درج شده در خصوص مشخصات فنی كالاهای ارائه شده متناسب با محصولات تولیدی است و به علت دست ساز بودن شاید به اندازه 1 یا دو میلیمتر و یا 2 یا 3 گرم با مشخصات نوشته شده متفاوت باشد . این فروشگاه به طور مداوم نسبت به بررسی و بروز رسانی اطلاعات و محتویات آن اقدام خواهد نمود.
كاربران هنگام سفارش كالا ملزم می باشند اطلاعات صحیح كامل را در پایگاه درج کنند. بدیهی است کاستی یا نادرستی اطلاعات مانع تکمیل درست و به موقع سفارش خواهد شد.
فروشگاه اینترنتی شمسه تایل هیچ گونه مسئولیتی را در مورد کارکرد سایت که می تواند ناشى از عوامل خارج از حوزه مدیریت این سایت باشند (همانند نقص اینترنت، مسائل مخابراتى، تجهیزات سخت افزاری و غیره) نمی پذیرد.
تمام محصولاتی که در فروشگاه اینترنتی شمسه تایل با هدف ارتباط با مشتریان به کار گرفته می شود، فقط برای همین منظور طراحی شده و كاربران متعهد هستند که از این ابزار صرفا برای ارسال و دریافت اطلاعاتی استفاده نمایند که مناسب و مرتبط با بحث سفارش كالا باشد.
سایر سایت ها و لینکهایی كه برای ارائه اطلاعات بیشتر و کاملتر به كاربر در فروشگاه لینك شده اند مستقل بوده، و فروشگاه اینترنتی شمسه تایل مسئولیتی در قبال محتویات آنها ندارد.
ارتباط فروشگاه اینترنتی شمسه تایل با کاربران از طریق shamsehtile.com بر قرار می گردد و فقط با استفاده از اطلاعاتی که کاربران در سایت درج کرده اند (همانند نشانی، تلفن و ...) صورت می پذیرد.
فروشگاه اینترنتی شمسه تایل به هیچ وجه اطلاعات منحصر بفرد کاربران را به اشخاص و طرفین غیر واگذار نخواهد کرد و ضمنا با استفاده از آخرین فن آوری ها متعهد است حتی المقدور از حریم شخصی کاربران دفاع کند.

شرایط و ضوابط خدمات فروش کالا از نظر حقوقی:

 در معاملات فروشگاه اینترنتی شمسه تایل سایت shamsehtiler.com به عنوان فروشنده و کاربر اینترنتی سفارش دهنده به عنوان خریدار تلقی می شوند.
فروش کالا و ثبت سفارش بر مبنای نوع و مقداری صورت می گیرد که خریدار آن را در فروشگاه اینتر نتی شمسه تایل درج نموده است.
فروشنده به هنگام تائید سفارش کالا، مشخصات و زمان ارسال کالا را تعیین کرده و به اطلاع خریدار می رساند.
ارزش کالا یا کالاهای سفارش داده شده طبق فهرست قیمت سایت محاسبه شده و شامل کلیه مالیات ها و عوارض فروش خواهد بود. تنها مبلغی که در بعضی از موارد، به ارزش کالا اضافه می شود، هزینه ارسال و بیمه کالا است.
مکان و زمان تحویل کالا توسط خریدار در فروشگاه اینترنتی شمسه تایل درج شده و این فروشگاه به عنوان فروشنده متعهد است با رعایت سیاستهای معین ارسال کالا، سفارش را در آن مکان و زمان تحویل دهد.
عدم حضور سفارش دهنده در مکان و زمان تعیین شده، فروشنده سیاست های خاص مربوطه را اعمال خواهد نمود.
در صورتی که فروشنده به دلایلی که خارج از اراده او می باشد، توان تحویل کالا را در موعد مقرر نداشته باشد و طرفین درباره یک موعد جدید به توافق نرسند، هریك از طرفین حق دارند بدون هیچگونه هزینه ای سفارش را فسخ نماید.
خریدار با تحویل کالای ارسال شده و امضای برگه دریافت کالا رضایت خود را از نوع، تعداد و سلامت کالا ابراز می نماید.
در مورد کالاهایی که خرید ، فقط بصورت ثبت سفارش انجام میگیرد ، خریدار بعد از تماس تلفنی سفارش را ثبت نموده و بعد از دریافت پیش فاکتور که زمان تحویل و نوع کالا و میزان آن و مبلغ پیش پرداخت مشخص شده است ، نسبت به انجام کار اقدام مینماید.
تنها مرجع رسمی مورد تایید ما برای ارتباط با شما، پایگاه رسمی این سایت یعنی www.shamsehtile.com است. این فروشگاه با هیچ روش دیگری جز ارسال Email از طرف آدرس های رسمی و تایید شده در وب سایت، و یا شماره تلفنهای موجود در سایت با شما تماس نمی گیرد.
در صورت تمایل در هر زمانی می توانید سوالات خود را در مورد سیاست حفظ حریم شخصی خود از این فروشگاه پرسیده و این فروشگاه موظف به پاسخ خواهد بود.
لطفاً سوالات خود را به یکی از روش های ذکر شده در بخش تماس با ما ارسال کنید.
با توجه به شکستنی بودن محصولات موجود در این فروشگاه ،اگر شکستگی در حین حمل و نقل صورت گرفته باشد ، در هنگام تحویل عکس بگیرید وبعد از ارسال برای ما ، این فروشگاه ملزم به تعویض محصول بدون هیچ هزینه اضافی می باشد.
شرایط حمل و تحویل کالا :

مشتری گرامی، ضمن تشکر از انتخاب شما، خواهشمند است به موارد زیر دقت فرمایید:
الف ) ارسال سفارشات در شهرهایی غیر از تبریز به واسطه شرکت کالارسان نبوت انجام می شود.
حمل کلیه سفارشات توسط شرکت کالارسان نبوت صورت می پذیرد و فروشگاه اینترنتی شمسه تایل هیچ کنترلی بر زمان و فرآیند حمل توسط شرکت کالارسان نبوت ندارد.
برای هر محموله یک شماره رهگیری توسط شرکت حمل و نقل صادر می گردد که این شماره رهگیری بوسیله ایمیل برای شما ارسال می شود.
مدت زمان تحویل محموله ها بین دو تا هفت روز کاری پس از واریز وجه و صدور صورتحساب می باشد. (روزهای تعطیل رسمی محاسبه نخواهد شد)
مکان تحویل کالا نشانی است که شما مشتری گرامی در حین ثبت سفارش در وب سایت درج می نمائید این نشانی بر روی کلیه مرسوله ها درج خواهد شد و تغییر نشانی پس از تحویل محموله به شرکت حمل و نقل به هیچ وجه قابل تغییر نمی باشد.
ساعت تحویل کالای خریداری شده، بسته به زمان حضور مامور شرکت کالارسان در محل شما خواهد بود.
متاسفانه فروشگاه اینترنتی شمسه تایل هیچ کنترلی بر ساعت تحویل مرسوله های شما ندارد و فقط میتواند پیشنهاد شما را در کنار نشانی محل تحویل درج نماید.
هزینه حمل بصورت پیش کرایه می باشد که قبلا پرداخت شده است.

ب) در محدوده تبریز حمل کلیه سفارشات توسط پیک صورت می پذیرد و فروشگاه اینترنتی شمسه تایل هیچ کنترلی بر زمان و فرآیند حمل توسط پیک ندارد.
مدت زمان تحویل محموله ها تا چهار روز کاری پس از واریز وجه و صدور صورتحساب می باشد. (روزهای تعطیل رسمی محاسبه نخواهد شد) .
مکان تحویل کالا نشانی است که شما مشتری گرامی در حین ثبت سفارش در وب سایت درج می نمائید این نشانی بر روی کلیه مرسوله ها درج خواهد شد و تغییر نشانی پس از تحویل محموله به پیک به هیچ وجه قابل تغییر نمی باشد.
هزینه حمل برای شهر تبریز رایگان است.

شرایط و ضوابط خدمات پس از فروش کالا:

الف) برگشت کالا (حق انصراف) قبل از ارسال کالا:
در صورت انصراف از دریافت کالا پس از تسویه حساب و قبل از ارسال کالا، کل وجه به حساب بانکی خریدار مسترد خواهد شد.
ب ) بعد از ارسال کالا:
کالای خریداری شده به مدت 3 روز کاری (به شرط باز نشدن بسته بندی کالا و درصورت عدم هرگونه خسارتی به کالا و بسته بندی آن) از تاریخ تسلیم کالا حق انصراف داشته و به محض استفاده از حق انصراف، فروشگاه اینترنتی شمسه تایل بدون مطالبه هیچ گونه وجهی عین مبلغ دریافتی را در اسرع وقت به شما مسترد خواهد کرد و تنها هزینه ی تحمیلی بر مشتری هزینه باز پس فرستادن کالا خواهد بود. (ماده 37 قانون تجارت الکترونیک)

© مالکیت معنوی محتویات سایت فروشگاه اینترنتی شمسه تایل شامل قانون حق تکثیر شده و منحصرا متعلق به سایتshamsehtile.com می باشد.